YAZAR
Kasey Michaels
DOSYA BOYUTU
8,43 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055289430

PDF formatında Alev Alev. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Alev Alev kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ne kadar uzak durmaya çalışsanız da aşk sizi baştan çıkartır!Leydi Nicole Daughtry erkeklere karşı savunmasız kalmamaya yemin etmiştir. Aşkın ızdıraba sebep olduğunu gördüğü için pek çok taliplisi olmasına rağmen ilişki yaşamak istememektedir. Fakat Basingstoke Markisi Lucas Paine'le tanışınca Marki'yi saran tehlikeli ve esrarengiz olaylar ilgisini çeker.Lucas ise intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir adamdır. Güzel bir çehreye kanmak aklının ucundan bile geçmemektedir. Ancak Nicole ile ilişki yaşarsa, düşmanlarını kandırabileceğini bilmektedir. İhanetin kol gezdiği bir dönemde Lucas, Nicole'ü zarar görmekten, kendi kalbini ise Nicole'den sakınabilecek midir?"Yarattığı sempatik karakterler ve eğlenceli öykülerle tanınan Michaels, bu hareketli romana tehlike ve heyecan eklemeyi unutmamış."Romantic TimesSayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Alev, yanan bir madde ve onu oksitleyen bir maddenin yüksek derecede ekzotermik reaksiyona girmesi sonucu oluşan diğer bir tanımla yanan maddelerin ışıklı uzantısı, ateş parçası.