YAZAR
Fabio Volo
DOSYA BOYUTU
8,83 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055289324

Bir Babam ve Sevgilim kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Babam ve Sevgilim kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Fabio Volo tarafından yazılmıştır.


"Tüm yarınlarımı tek bir dün için değiştirirdim."Lorenzo sevmeyi bilmiyor, yani sevgisini göstermeyi asla bilemedi. Artık 37 yaşında ve karşısında geçmişten gelen iki zorlu sevgi var; bunları geri kazanmak ve yeniden inşa etmek zorunda. Bir tarafta çocukken hayran olduğu, şefkat ve dikkatinin hep özlemini çektiği ancak şimdi bir yabancı gibi uzak olduğu babasının sevgisi. Diğer tarafta, "o kadının", onu terk eden, isminin Lorenzo'nun yanında asla zikredilmediği kadının sevgisi. İki telefon görüşmesi, iki beklenmedik haber: Babası hasta ve "o kadın" evleniyor… Bu olaylar, geçmişini unutmadan başarıya ulaşmış Lorenzo'yu hatıralar, yürüdüğü yol ve en derinde sakladığı en unutulmaz duyguları arasında bir yolculuğa çıkarıyor. Hayatımızda Lorenzo'nun hayatıyla ne çok ortak nokta olduğunu duygulanarak ve hatta gözyaşlarıyla keşfedeceğimiz bir hikâye. Küçük ama önemli dersleri yalın bir şekilde anlatan bir roman: çiftlerin bir arada yaşamasının mükemmel ancak zor oluşu, sevgide duyulan şüpheler, anne-babayla ilişkilerin yıllarla birlikte değişmesi ve hiç umut kalmadığı zaman bile hep bir umut ışığı görme ihtimali...Bir baba ve oğuldan, unutulamayan bir kadından, pek dile getirilmeyen duygu ve düşüncelerden bahsederken her sayfada şefkat, sempati ve gerçeklik duygusu uyandıran bir roman... Kahramanı hepimiz tanıyoruz, hepimiz kendimizi onunla özdeşleştirebiliriz.Hayatımızı tanımlayan o küçük anların, gözden kaçırmamamız gereken derslerin hikâyesi. Çünkü her zaman anlama, affetme, savaşma, hissetme, minnettar kalma ve sevme zamanıdır.Sayfa Sayısı: 304Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Durum böyle olunca delikanlılar ve genç kızlar sevgilileri olduğunu anne ve babalarından saklama ihtiyacı hissederler. İlk zamanlar karşı çıkacak birçok anne ve baba olacaktır.